Apel ministra Marka Sawickiego do polskich europarlamentarzystów

sobota, 28 maja 2011 22:30

Fot: sxc.huMinister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki wystosował list do polskich europarlamentarzystów, w którym zwraca uwagę na zagrożenia dla naszego rolnictwa jakie wynikają z tzw. Raportu Dess`a.

 

Tysięczny obywatel na dyżurze poselskim

środa, 18 maja 2011 22:11

To wyjątkowy moment w pracy parlamentarzysty, gdy ma okazję przyjąć w ciągu kadencji na dyżurze poselskim tysięczną osobę. To także dowód, że dyżury i praca posła w terenie to dla obywateli ważny element, którego niewolno zaniedbywać. Tym razem miało to miejsce w Pruszczu na moim 205. w tej kadencji dyżurze. Szkoda jedynie, że takie pozytywne aspekty pracy poselskiej nie wzbudzają zainteresowania mediów, nawet lokalnych. Może czasem warto by pokazać politykę i polityków takimi jakimi są naprawdę, a nie jedynie w momentach sporu i kłótni.

 

PSL nie prowadzi bijatyki, inne partie pozostawione same wytłukłyby się do spodu

sobota, 07 maja 2011 15:01

Fot: wikipedia.orgMy nie uczestniczymy w bijatyce. U nas głównym problemem jest bijatyka wielkich partii ale z tego obijania nic dobrego nie wyniknie. Gdyby pozostawić je same wytłukłyby się do spodu - mówił w Kielcach prezes PSL Waldemar Pawlak.

 

Posłanie Polskiego Stronnictwa Ludowego do Polonii i Polaków za Granicą

sobota, 30 kwietnia 2011 20:59

Polska Matką naszą, nie wolno o Matce mówić źle ! (Piąta zasada „Prawd Polaków"). Rodacy ! Skomplikowane losy naszego Narodu spowodowały rozproszenie nas po całej kuli ziemskiej. Emigracja zarobkowa i polityczna, wojny i konflikty zbrojne, polityczne szykany i prześladowania wywoływały kolejne fale wychodźstwa. Zmiany granic Rzeczypospolitej pozostawiały rzesze Polaków poza granicami Ojczyzny.

 
«pierwszapoprzednia212223242526272829następnaostatnia»

Strona 29 z 29