Szybsza budowa domu – gotowe nadproża

wtorek, 17 maja 2011 17:39

Jak zbudować energooszczędny dom w krótkim czasie? Przede wszystkim należy pamiętać, że producenci oferują nie tylko „podstawowe” materiały budowlane np. bloczki, ale także inne elementy, takie jak nadproża czy zaprawa systemowa. Wykorzystanie wszystkich elementów stosowanych w konkretnej technologii pozwoli szybciej zbudować trwały i ciepły dom bez mostków termicznych.

 

AGILIA FUNDAMENTY- Lafarge wprowadza innowacyjny beton na fundamenty

sobota, 07 maja 2011 13:49

Fot: sxc.huSamozagęszczalny beton Agilia™ Fundamenty firmy Lafarge Beton pozwala sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą budowa najważniejszej części każdego budynku – fundamentów. Agilia™ Fundamenty to produkt znacznie łatwiejszy w użyciu niż beton tradycyjny. Jego zastosowanie skraca czas i koszty wykonania fundamentów m.in. dlatego, że nie wymaga wibrowania.

 

Formalności przy budowie domu – uzyskanie niezbędnych pozwoleń

środa, 04 maja 2011 18:35

Fot: sxc.huBudowa domu to inwestycja, która wymaga dużego zaangażowania. Aby otrzymać niezbędne do budowy domu pozwolenia, inwestor powinien przygotować się szczególnie starannie. Przede wszystkim uzyskać jak najwięcej informacji od ekspertów i w urzędach, zajrzeć do Internetu, a także spytać znajomych z podobnymi doświadczeniami.

 

Rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków

środa, 04 maja 2011 18:29

Istnieje kilka rodzajów przydomowych oczyszczalni ścieków – posiadają one różne wymagania, często różnią się także ceną. Ich wspólną cechą z pewnością jest ekonomiczność – są rozwiązaniem bardziej opłacalnym niż tradycyjne szamba.

 
«pierwszapoprzednia2122następnaostatnia»

Strona 22 z 22